Pedicure Japoński – NKBeauty

Pedicure Japoński

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

ZNIECZULENIE:

REKONWALESENCJA:

image

Na czym polega zabieg?

Pedicure japoński to metoda pielęgnacji naturalnych paznokci stóp, która wzmacnia je oraz równocześnie nadaje im połysk i wydobywa ich naturalny blask.  Stosowane podczas zabiegu preparaty zawierają m.in. takie substancje odżywcze jak: witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego, które wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia wykonywania manicure wzbogaca paznokcie w ważne witaminy oraz pobudza krążenie krwi przez co wspiera zdrowy wzrost paznokci i zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia. Efektem zabiegu jest również,  utrzymujący się do 2 tygodni, jedwabisty połysk.

Zabieg zalecany jest dla łamliwych paznokci o nierównej powierzchni i/lub z rozdwajającą się płytką.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg w pierwszym etapie  połączony jest z tradycyjnym pedicure, po którym w płytkę paznokcia wmasowywana jest specjalna pasta, której skoncentrowane składniki i witaminy głęboko odżywiają płytkę paznokcia.

Następnie, paznokcie po zastosowaniu pasty zabezpiecza się poprzez zastosowanie pudru, który gwarantuje zatrzymanie na ich powierzchni odżywczych składników zawartych w paście oraz chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem . Puder zabezpiecza także płytkę przed detergentami i wodą oraz nadaje paznokciom połysk.

Dla uzyskania jak najlepszych efektów po wykonaniu zabiegu pedicure japońskiego zalecane  jest  NIE MALOWANIE  paznokci przez ok. 4-5 dni.

!! Bezpieczeństwo to nasz priorytet
Wszystkie narzędzia  stosowane podczas zabiegów poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym oraz przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

Cena:

Cena: 95 zł