Manicure Hybrydowy – NKBeauty

Manicure Hybrydowy

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

ZNIECZULENIE:

REKONWALESENCJA:

image

Na czym polega zabieg?

Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych na paznokciach, polegający na  nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Zabieg jest trwałą alternatywą dla klasycznego manicure.

Gelcolor to najnowocześniejsza metoda światłoutwardzalnego żelu, zbudowanego z delikatnej siatki molekuł, przez którą przenika powietrze i wilgoć – która pozwala na utrzymanie paznokci w dobrej kondycji. Żel aplikowany na paznokcie podczas zabiegu  tworzy na nich powłokę niemal identyczną jak lakier do paznokci – cienką i delikatną.

Zalety manicure hybrydowego GELCOLOR:

  • długotrwały, nieskazitelny blask koloru
  • wytrzymałość sprawiająca, że nie musimy obawiać się odprysków przez ponad 2 tygodnie
  • struktura żelu gwarantująca utrzymanie paznokci w dobrej kondycji
  • łatwa aplikacja
  • bardzo duży wybór kolorów (aż 54 regularnych odcieni i 6 limitowanych, będących ikonami wśród lakierów OPI)

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg zaczyna się jak klasyczny manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać.

Następnie, na osuszoną płytkę nakładane i utrwalane w świetle lampy UV są kolejno: warstwa bazy, dwie warstwy koloru (gelcolor) oraz końcowa warstwa tzw. top coat (również utrwalana pod lampą). Zabieg kończy nałożenie kosmetyków pielęgnacyjnych, oliwki na skórki oraz kremu na dłonie.

Warto wiedzieć że gelcolor, to pigment (a nie lakier do paznokci) połączony z delikatnym, nieinwazyjnym żelem, który przepuszczając wilgoć, zapewnia utrzymanie dobrej kondycji paznokci po zabiegu.

!! Bezpieczeństwo to nasz priorytet
Wszystkie narzędzia  stosowane podczas zabiegów poddawane są sterylizacji w autoklawie medycznym oraz przechowywane w jednorazowych opakowaniach.