Oczyszczanie wodorowe – NKBeauty

Oczyszczanie wodorowe

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

ZNIECZULENIE:

Nie

REKONWALESENCJA:

image

Na czym polega zabieg?

Nowoczesna technologia Omega Hydro Peel II to zupełnie inny, lepszy wymiar pielęgnacji. Procedura zabiegowa składa się z kilku etapów, które dopasowywać można w zależności od typu oraz potrzeb skóry. Omega Hydro Peel II pozwala usunąć martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednoczesna aplikacja substancji aktywnych podskórnie przynosi zdumiewające efekty nawilżenia i odmłodzenia.

Oczyszczający Hydro Peeling stanowi podstawę programu terapii skóry. Jednak urządzenie Omega Hydro Peel II oferuje dodatkowe funkcje głowicy, dedykowane różnym typom skóry. Elektroporacja szczególnie polecana jest osobom o skórze suchej i z widocznymi oznakami starzenia. Dzięki tej procedurze indywidualnie dobrane ampułki składników aktywnych wnikną jeszcze głębiej w skórę, przynosząc lepsze efekty odmłodzenia. Z kolei Hydro Diamond Peel to idealna opcja dla osób o cerze z trądzikowej i tłustej, potrzebującej mocnego oczyszczenia. Doskonałą metodą regeneracji skóry wrażliwej, zaczerwienionej i skłonnej do przebarwień jest natomiast terapia światłem LED. 

Efekty zabiegu:

Wielofunkcyjne urządzenie Omega Hydro Peel II dopasowuje się indywidualnie do potrzeb klientów, oferując wyjątkową pielęgnacje, która pozostawia skórę nawilżoną, zregenerowaną i pełną blasku.

Korzyści z zabiegu:

  • Poprawa gęstości i jędrności skóry
  • Nawilżenie i odmłodzenie
  • Oczyszczenie porów
  • Redukcja przebarwień
  • Wyciszenie stanów zapalnych, kontrola wydzielania sebum
  • Dotlenienie skóry właściwej

Cena:

1 zabieg 350 zł