Oczyszczanie manualne – NKBeauty

Oczyszczanie manualne

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

1,5 -2h

ZNIECZULENIE:

Nie

REKONWALESENCJA:

image

Na czym polega zabieg?

Zabieg oczyszczania twarzy polega na manualnym usunięciu zmian w obrębie skóry (także tych, bardzo głębokich), takich jak  zaskórniki otwarte, zamknięte i prosaki. Poszczególne etapy zabiegu to staranny demakijaż, tonizacja, zastosowanie odpowiedniego peelingu oraz,  jeśli jest taka potrzeba, rozpulchnienie skóry przy użyciu ciepłej pary wodnej.  Kolejne kroki to manualne oczyszczanie skóry, jej dezynfekcja i aplikacja preparatów (maska/serum) o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. Każdorazowo intensywność zabiegu oraz zastosowane podczas jego przeprowadzania preparaty dobierane są indywidualni – odpowiednio do potrzeb skóry.

Efekty zabiegu:

Odblokowanie ujść gruczołów łojowych daje efekt wypoczętej, oczyszczonej skóry, wyglądającej promiennie – działa oczyszczająco, poprawia koloryt skóry działa odświeżająco i nawilżająco. Zabieg pozwala na usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz nagromadzonego łoju eliminując w ten sposób problem zaskórników i zanieczyszczeń skóry będących efektem niedostatecznego zaopatrzenia jej w tlen. Oczyszczanie manualne zalecane jest w przypadku problemów ze skórą zanieczyszczoną, łojotokową, tłustą – według wskazań na podstawie stanu skóry, bez ograniczeń wiekowych.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg nie jest bardzo bolesny, ale po jego wykonaniu skóra może być podrażniona i zaczerwieniona – objawy te ustępują następnego dnia, – efekty zauważalne są od razu  – ilość i częstotliwość zalecanych zabiegów zależy od stanu wyjściowego skóry

Cena:

120 zł