Masaż Relaksacyjny – NKBeauty

Masaż Relaksacyjny

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

1,5h

ZNIECZULENIE:

NIE

REKONWALESENCJA:

Brak
image

Efekty zabiegu:

Poza działaniem odprężającym i relaksującym masaż przynosi szereg korzyści dla zdrowia fizycznego i poprawy kondycji naszego ciała. Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry jest efektem poprawy krążenia i stymulacji układu limfatycznego, przyspieszających oczyszczenie organizmu i pozbywanie się toksyn.
Manualne oddziaływanie na skórę rozbija tkankę tłuszczową, sprawiając, że stopniowo sylwetka staje się smuklejsza, a skóra bardziej gładka.  Pobudzenie masażem czynności gruczołów i lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek wpływają pozytywnie na przyspieszenie przemiany materii. Masaż relaksacyjny wykazuje również działanie przeciwzakrzepowe oraz korzystnie oddziałuje na miejscowe rozszerzenie naczyń czy  wchłanianie obrzęków i wysięków.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg doskonale sprawdzi się przede wszystkim dla osób zmagających się ze stresem, szybkim tempem życia i związanym z tym zmęczeniem – zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Napięcie psychiczne, przemęczenie i brak energii to częste objawy przeciążenia codziennymi sprawami i problemami w uporaniu się z którymi świetnie poradzi sobie dobry masaż relaksacyjny. Przyjemność  z zabiegu oraz relaks doświadczany w jego trakcie pozwalają na odprężenie ciała i chwilowe oderwanie od rzeczywistości oraz nabranie energii i sił do dalszego działania.
Masaż może być wykonywany na całym ciele, lub wybranych obszarach takich jak np.  twarz, stopy, czy kark.

Cena:

Masaż całościowy – 150 zł | Masaż częściowy-  60 zł