Termolifting NIR – NKBeauty

Termolifting NIR

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

15-60 min.

ZNIECZULENIE:

Znieczulenie podawane na życzenie Pacjenta

REKONWALESENCJA:

Brak okresu rekonwalescencji.
image

Na czym polega zabieg?

Za pomocą głowicy NIR systemu laserowego Harmony Baby Rejuve™ emitującej światło bliskiej podczerwieni uzyskujemy efekt termoliftingu oraz napięcia, ujędrnienia i tonizacji skóry.

Zabieg najczęściej wykonujemy na obszarach twarzy, szyi cechujących się utratą jędrności, napięcia. Podczas zabiegu skóra zostaje miejscowo rozgrzana w celu wywołania skurczu włókien kolagenowych, czego efektem jest wyraźne napięcie i ujędrnienie skóry. Zabieg jest komfortowy, pacjent odczuwa jedynie ciepło emitowane przez głowicę.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny więc nie wymaga znieczulenia. Przed zabiegiem pacjent zapoznaje się z kartą przeciwwskazań i po szczegółowej diagnozie skóry można przystąpić do zabiegu.

Miejsce zabiegu pokrywamy specjalną warstwą oliwki w żelu i kosmetolog przykłada głowicę do skóry, wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry nie naruszając jej zewnętrznych warstw.

Pojawia się uczucie ciepła , pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący, chroni skórę przed poparzeniem. Jest to tzw. zabieg bankietowy – po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może lekki obrzęk oraz delikatne zaczerwienienie, które szybko znika.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Okolica zabiegowa nie może być eksponowana na słońcu przez około 2 tygodnie, a opalana na solarium minimum 30 dni.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna wykluczająca przeciwwskazania.

Wskazania do zabiegu:

  • Utrata jędrności skóry
  • Drobne i głębokie zmarszczki
  • Bruzdy
  • Poszarzała cera
  • Fotostarzenie
  • Utrata zdrowego wyglądu skóry
  • Wiotkość ramion , wewnętrzne partie ud, okolice kolan
  • Odmłodzenie dłoni

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu skóra okolicy zabiegowej przez kilka-kilkanaście godzin może być zaczerwieniona, lekko opuchnięta i gorąca. To znak, że trwające w niej procesy są bardzo intensywne. Skórę można łagodzić i chłodzić, jednak dolegliwości powinny ustąpić samoistnie po kilku godzinach.

Wskazane jest zrezygnowanie ze sportów przez okres 1 tygodnia. Nie można  korzystać z solarium i słońca. Po zabiegu w ciągu dnia stosujemy krem z filtrem 50 UVA i UVB.

Cena:

Twarz – 450zł

Szyja – 200zł

Dłonie – 120zł

Szyja + dekolt + dłonie 1 zabieg 350 zł, pakiet 3 zabiegów 1000 zł
Twarz 1 zabieg 450 zł, pakiet 3 zabiegów 1250 zł
Twarz + szyja+ dekolt 1 zabieg 650 zl, pakiet 3 zabiegów 1850 zł