Zabiegi na okolice oka – NKBeauty

Zabiegi na okolice oka

Okolica oka jest jednym z najdelikatniejszych obszarów. Skóra wokół oczu jest cienka i pozbawiona gruczołów łojowych, co sprawia, że jest bardziej podatna na utratę elastyczności i pojawianie się niedoskonałości w postaci zmarszczek. Aktualnie istnieje wiele różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które można przeprowadzić na okolicę oka w celu poprawy jej wyglądu i redukcji różnych problemów skórnych

Laser frakcyjny nieablacyjny

Laserowe odmładzanie skóry okolicy oka to procedura, która ujędrnia skórę oraz redukuje widoczność zmarszczek. Laser frakcyjny działa na zasadzie emitowania energii w postaci mikrowiązek światła, które w sposób kontrolowany uszkadzają obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie skóra zyskuje zdrowy i widocznie młodszy wygląd.

Fala akustyczna

Terapia falą akustyczną to bezinwazyjna metoda, która umożliwia usuwanie zwiotczałej skóry w okolicy oka. Cała procedura zabiegowa polega na emitowaniu fal akustycznych na obszary objęte zabiegiem. Po wykonaniu zabiegu skóra w okolicy oczu odzyskuje jędrność, a zmarszczki i cienie pod oczami ulegają spłyceniu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów poprawiających kondycję skóry wokół oczu. Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w skórę za pomocą cienkiej igły specjalnie dobranych substancji odżywczych. W efekcie następuje odżywienie, nawilżenie oraz poprawa jędrności i elastyczności skóry w okolicy oczu. Dodatkowo znikają drobne zmarszczki i cienie pod oczami, a skóra odzyskuje utracony blask.

Plazma

Zabieg plazmą to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna procedura, często wykorzystywana do odmłodzenia skóry wokół oczu. Procedura zabiegowa polega na punktowym wytworzeniu kontrolowanej wiązki plazmy, która powoduje natychmiastowe odparowanie oraz napięcie skóry. W efekcie plazma umożliwia podniesienie opadających powiek oraz wygładzenie skóry, a tym samym widoczne odmłodzenie okolicy oka.