Henna i regulacja brwi – NKBeauty

Henna i regulacja brwi

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

ZNIECZULENIE:

REKONWALESENCJA:

image

Na czym polega zabieg?

Oprawa oczu i decydujące o jej charakterze wygląd brwi i rzęs w dużej mierze wpływają na urodę i dobre samopoczucie. Warto zadbać o ich odpowiednie podkreślenie, którego podstawą są piękne rzęsy oraz wymodelowane odpowiednio dla kształtu naszej twarzy brwi. Regulacja i przyciemnienie brwi wraz z wydłużonymi i podkręconymi rzęsami to podstawa dobrego wyglądu, pozwalająca czuć się pewnie w każdych okolicznościach.

Naturalna henna to drobny proszek o właściwościach barwiących, uzyskiwany z pędów i liści rośliny o nazwie Lawsonia bezbronna (tzw. hennowy krzew) w kolorze zielonkawym lub brązowym. Henna w kolorze czarnym pozyskiwana jest syntetycznie, inne kolory powstają między innymi z mleczka wapiennego (czerwony) czy mieszanek ziołowych (ciemny brąz). Najpopularniejsze dostępne na rynku kolory henny to m.in.: czarny, bordowy, brąz jasny, brąz ciemny, granat oraz grafit. Najczęściej wykorzystywana do zabiegów wykorzystywane są dwa rodzaje henny:  henna w proszku bądź henna w żelu.

Efekty zabiegu:

Poprawę wyglądu oraz korzystne efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego wykonaniu. Wyregulowane brwi i wzmocnione rzęsy są nie tylko pięknie podkreślone, ale również odżywione i lśniące.  Henna jest wodoodporna oraz ma właściwości ochronne.Efekty zabiegu henną utrzymują się do ok. 2-3 tygodni.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Podczas zabiegu na brwi i rzęsy nakładana jest, przygotowana odpowiednio wcześniej mieszanka barwnika henny naturalnego pochodzenia z wodą utlenioną 3%, której zadaniem jest przyciemnienie włosków. Zabieg henny na rzęsy działa podobnie jak użycie maskary,  podkreśla je i optycznie  wydłuża. Następnie regulacji poddawane są brwi – zabieg regulacji polega na dopasowaniu ich kształtu do owalu twarzy poprzez usunięcie zbędnych włosków. Kształt brwi zawsze dobierany jest indywidualnie: po pierwsze do indywidualnych preferencji, a po drugie do urody i kształtu twarzy klientki. Nadanie brwiom określonego kształtu i podkreślenie ich koloru uwypukla rysy twarzy i podkreśla urodę.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem henny?

  • bakteryjne, grzybicze i wirusowe choroby skóry lub przerwana ciągłość naskórka w obrębie poddawanym zabiegowi
  • zapalenie spojówek
  • uczulenie na hennę lub wodę utlenioną

Cena:

Henna brwi – 15 zł | Henna rzęs – 15 zł | Regulacja brwi – 10zł | Regulacja brwi woskiem 15-25 zł